جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

با توجه به افزایش سایت های خبری و علاقه کاربران ایرانی به آنها، جستجوگر «خبر ایرانی» با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوای مفید سایت های خبری  توسط تیمی از افراد نخبه فناوری و ارتباطات ایران راه اندازی شد.

خبر ایرانی اخبار کاملی از محتوای روز و دسته بندی شده اینترنت را که شمال جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا میشود با موضوعات ورزشی و سیاسی و مذهبی و تصاویر و خواندنی و سلامت و فرهنگ و جامعه و گردشگری و اخبار روز ایران و کامپیوتر و اینترنت در اختیار خوانندگان عزیز قرار میدهد.

«خبر ایرانی» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار ده ها هزار خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت می کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های هوش مصنوعی خبر ها را طبقه بندی کرده، و خبرهای مرتبط را در سایت های خبری شناسایی می کند.

یکی از مهمترین اصول اولیه خبر ایرانی توجه به نیاز کاربران است. هبچ کدام از بخش هایی که در خبر فارسی وجود دارند، بدون نظرات و ایده های کاربران به شکل فعلی بوجود نمی آمدند. ما به نظرات و ایده های کاربران بسیار احترام می گزاریم و به همه آنها به دقت گوش می دهیم.

«خبر ایرانی» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری توسط خبر فارسی ایجاد نمی شود و متن خبرهای دریافتی به هیچ عنوان عوض نمی گردند.امکان هیچ دخالتی انسانی در دریافت، طبقه بندی، پردازش و چینش اخبار وجود ندارد. به عنوان مثال جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شوند با استفاده از الگوریتم های مختلف شناسایی و اولویت بندی شده و به کاربران نمایش داده می شوند.

سایت «خبر ایرانی» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند و این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت های خبری و همچنین افزایش رتبه آنها در مقایسه با سایر سایت ها می شود.

معیارهایی که برای انتخاب سایت های خبری تحت پوشش در نظر گرفته می شوند، عبارتند از:

  • تعداد خبرهای تولیدی اصلی توسط خود سایت
  • تعداد بازدیدکنندگان سایت و کاربران علاقه مند به موضوعات منتشر شده در سایت
  • امکان فنی فهرست نویسی جستجوگر از سایت خبری
  • تولید خبرهای تخصصی در زمینه ای خاص

کاربران می توانند آدرس سایت های خبری را جهت بررسی به آدرسinfo@iranni.xyz ارسال نمایند.

Leave a Reply